SIK SORULAN SORULAR

Anasayfa   -   Sık Sorulan Sorular

Decoomax.com'a nasıl sipariş verebilirim?

Sitemizde İstediğiniz Ürünün Sayfasına Giderek Sipariş Ver Butonundan Adınızı Soyadınız Adresinizi Girerek Sipariş Oluşturabilirsiniz.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişleriniz seçmiş olduğunuz ürün içerisinde yer alan süre içerisinde kargoya teslim edilir. Yurtiçi kargo ile gönderim sağlanır.

Kargodan ürünü teslim alırken ne yapmam gerekiyor?

Ürün/hizmetinizi "hasarlı" ya da ambalajı "deforme" olup olmadığı ve ürünün faturası olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. "Hasar" ya da ambalajda "deforme" yoksa faturası ile birlikte teslim alabilirsiniz.

Kargo ürün teslimat sırasında siparişim hasarlı getirdi. Ne yapmalıyım?

Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz

Üründe hasar olduğunu kargodan ürünü teslim aldıktan sonra fark ettim, ne yapmalıyım?

"Kargo Hasar Tespit Tutanağı" olmadan teslim alınan ürün/hizmetteki hasar/deformasyon DECOOMAX'IN sorumluluğunda değildir.

Yanlış ürün geldi , Ne yapmalıyım?

Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbirinden farklı ise ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunlar için, ürünün elinize geçmesinden itibaren 14 gün içinde tarafımıza başvurabilirsiniz. Ürününüz decoomax.com tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı kontrol edilerek, incelenmek üzere işleme alınır. Yapılan inceleme sonrasında doğru ürün değişimi yapılarak ürün adresinize yeniden gönderilir.